wtorek, 13 grudnia 2011

Powiedz mi prosze

Powiedz mi, dlaczego na świecie są takie fałszywe osoby? Są takie podstępne, tak wrogo nastawione do świata, są wredne, a zarazem miłe dla Ciebie jak coś chcą. Lubią się na Ciebie patrzeć i mówić coś do siebie i w tym samym momencie uśmiechać tym swoim "podstępnym" uśmieszkiem. Wkurwiające. Jedno słowo które je i tą całą sytuację opisuje. Nie wiem, może jestem jakaś dziwna, jakaś inna, ale przez myśl mi nie przyszło, żeby najpierw normalnie rozmawiać z jakąś osobą, śmiać się, sprawiać osobę nad wyraz miłą, a potem tak obrabiać tyłek. Może to ich hobby? Któż to wie...
Nie mogę doczekać się jutrzejszego dnia.
A teraz - kakałko, facebook i rozmowa z Zuzą, lubię to, bardzo ;-)


gdyby życie było takie proste nie nazywałoby się życiem..

7 komentarzy:

 1. Jedno ultimatum: nie warto się przejmować i lepiej ignorować.
  Wiesz, w Polsce nadal panuję dosyć nowobogacki styl, zaczynamy się uczyć mody a nadal nie wiemy, jak się do końca z nią obchodzić. Z czym to się je i co robić, by wyglądać dobrze. Dlatego często inwestujemy w czernie, szarości i beże bo to tzw. bezpieczne kolory. Wiesz, tak naprawdę możesz wyjść na ulicę w czym tylko Ci się podoba, ale jest taki okres w życiu człowieka, w którym bardzo przemuję się opinią ludzi, coś czuję, że Ty wlasnie go przechodzisz ;) ale powiem Ci coś w tajemnicy, na szczęście to mija ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję, wiele znaczą dla mnie takie komentarze, jak Twój ;)
  No niestety są takie osoby i zawsze będą, kilka znam osobiście, kiedyś bardzo blisko... teraz dla mnie nie znaczą nic.

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny blog,bardzo fajne notki :))
  ja już obserwuje,może jak wpadniesz do mnie tez cos cie zainteresuje :*

  OdpowiedzUsuń
 4. obserwuje :) a skąd dokładnie ? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tzn warto zawsze mieć na uwadze to, że czasem ludzie nas krytykują z dobrej woli, z chęci pomocy, mało jest takich ludzi, ale są. Trzeba się w nich uważnie wsłuchać, by nie popełnić błędu. Na każdym kroku spotykamy wielu ludzi, których zdanie nie powinno nas obchodzić i jeżeli tak jest, to właściwie, ale niektórzy tak się w tym zapędzają, że nie przyjmują do siebie żadnych uwag, nawet tych trafnych.A wtedy to przeradza się w narcyzm, takim najbardziej popularnym dla tego założenia przykładem jest np. Pani Dorota Rabczewska.

  OdpowiedzUsuń
 6. pewnie, mam tam babcie i chyba bede na feriach :)

  OdpowiedzUsuń

podziel się ze mną swoją opinią, ja podzielę się moją również :) odwdzięcze się obserwowaniem ;)