piątek, 23 grudnia 2011

zmiany na lepsze.

Na wstępie powiem, że muszę zmienić nazwę bloga, aby móc pisać to co na prawdę myślę, bo pare osób ma ten adres, a nie chcę, żeby go mieli i czytali to co tutaj piszę. To tyle.
Dużo zmieniło się ostatnio w moim życiu, nowi znajomi, może inaczej - nowe bliskie dla mnie osoby, głównie chodzi mi tutaj o przyjaźń, bo ostatnio ojej, pozmieniało się i to ładnie... Ale o tym raczej jutro.
Powiem, że nie lubię dzielić się opłatkiem, szczególnie w mojej klasie, gdzie dziewczyny są strasznie fałszywe i obrabiają tyłek nie tylko mi, ale i sobie nawzajem. Wiecie, dla mnie jest to nie do pomyślenia, aż takie żałosne, dziecinne, strasznie nie dojrzałe. Właśnie dzisiaj na wigilii klasowej nasz wychowawca złożył nam ciekawe życzenia, zapamiętałam z nich, że ważniejsze jest to, aby dobrze znać życie, prawdy życiowe, dobrze rozwiązywać konflikty, spory, że nie jest najważniejsza nauka, tylko to co wiemy o życiu, i żebyśmy uczyli się go i dobrze je poznali. Nie potrafię tego dobrze sformułować... 
Jak w tytule mojego posta "zmiany na lepsze." to myślę, że te zmiany są najbardziej na tak, bo w końcu wiem co to znaczy prawdziwa przyjaźń, przejechałam się już na dwóch, także wiem coś o tym :) Chciałabym podziękować osobom, które zawsze mnie wspierają, Zuzie - która zawsze mi pomoże, Wiktorii - która rozbawi mnie do łez, Adiemu - który po prostu jest i umie wesprzeć na duchu, Krzysiowi - który rozumie mnie jak własna siostra, bo brata nie mam, Klaudii i Natalii - których dobrze nie znam, ale kocham ich uśmiech, bo jak je widzę to od razu mam banana, Prosiaczkowi - bo ona zawsze wie jak mi pomóc, Natalii - bo lubię rozmawiać z Tobą o latach 80', i podziękować Wam wszystkim za dzisiejsze życzenia, tulenie i buziaczki, uwielbiam. Aż dziwię się, że tutaj to opisuję.
chceciebrunecie.
/Chcę dodać jeszcze, że dziękuje za wyjątkowe życzenia od Gwiazdy i prezent od Zuzy.

3 komentarze:

 1. dziękuję za komentarz ;*
  to bardzo miłe z twojej strony, to co powiedziałaś :)
  ale wiesz.
  to jest moje zdanie.
  nie zamierzam nikomu mówić, co ma robić.
  jeżeli jednak uznałaś, że ta zmiana wyjdzie ci na lepsze, to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć ci powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych i spokojnych świąt, buziaki!!!

  OdpowiedzUsuń

podziel się ze mną swoją opinią, ja podzielę się moją również :) odwdzięcze się obserwowaniem ;)